Muzyka

Witaj na mojej muzycznej wizytówce! Jestem DJ-em od 2003 roku i fascynuje mnie muzyka house. Moje serce bije w rytmie takich wytwórni jak Defected, Groove Culture, Spekulla Records, Glitterbox, Salted Music, Purple Music Inc., Large Music, Glasgow Underground, Let There Be House i wielu innych.

W muzycznej podróży inspirują mnie utalentowani producenci, a wśród nich szczególnie David Penn, Miguel Migs, Andy Tee & Micky More, Angelo Ferreri, Seb Skalski, Jamie Lewis, Mousse T, Michael Gray oraz wielu innych, których nie sposób tu wymienić. Każdy z nich, za sprawą swoich wyjątkowych produkcji muzycznych, wnosi do moich setów unikalny klimat i niepowtarzalne brzmienie.

Podczas grania stawiam na różnorodność, lubię eksperymentować z samplami i acapellami. Gram house w odmianach: deep, disco, funky, soulful i tech house. Kluczowe dla mnie jest, abyś poczuł energię płynącą z muzyki, usłyszał melodię i różnorodność instrumentów, a przede wszystkim, abyś czuł się dobrze w niepowtarzalnym klimacie, który tworzymy razem podczas występu.

p2-dj
pedet yacho liveset cover

PeDeT - Liveset 17/02/2024

Set nagrany podczas mojego debiutanckiego występu w nowej wrocławskiej strefie gastronomiczno-kulturalnej – PeDet.

https://renoma-wroclaw.pl/yacho/ 

DJ ze słuchawkami na głowie przy konsolecie

Back To The House Roots in Woda Beach Bar

Set promujący nadchodzącą imprezę Back To The House. Impreza odbędzie się w Woda Beach Bar w sezonie letnim 2024. Szczegóły wkrótce…

Café Mambo x Absolut DJ Competition

Café Mambo x Absolut DJ Competition 2023

Oto mój set konkursowy, nagrany do konkursu organizowanego przez Cafe Mambo oraz Absolut, w którym nagrodą jest występ w legendarnym klubie Cafe Mambo na Ibizie.
czwórka-yacho-12-cali

Polskie Radio Czwórka - 12"/h

Godzinny set z mojego występu w audycji z cyklu „12 cali na godzinę” w Polskim Radiu Czwórka, w której muzykę miksują najlepsi polscy DJ-e. Ponadto, na Czwórkowym kanale Youtube znajdziesz zapis wideo, do którego link znajdziesz tutaj.
radio-ram-yacho

Radio Ram - Around The House #065

Godzinna podróż w różne zakątki muzyki house w audycji Around The House w Radio Ram.
liveset-p2

P2 Dinner & Bar - Liveset 21/04/2023

Godzinny set nagrany podczas jednego z występów w P2 Dinner & Bar. Posłuchaj i sprawdź jaki klimat panuje podczas weekendowych wieczorów w P2.
cafe-mambo-2022

Café Mambo x Absolut DJ Competition 2022

Oto mój set konkursowy, nagrany w 2022 roku do konkursu organizowanego przez Cafe Mambo oraz Absolut, w którym nagrodą jest występ w legendarnym klubie Cafe Mambo na Ibizie.

Laszo Panaflex - Dance To The Music (Yacho 2018 Mashup)

Danny Tenaglia - Music Is The Answer (Yacho Deep Edit 2015)

Loui & Scibi - Your Love (Yacho 2014 Mashup)

Sonny Fodera - Do You Know I Pray (Yacho 2012 Bootleg)

Copyright @ 2024 Yacho. All rights reserved.

Polecam: