NAZYWAM SIĘ

Krzysztof Jasiński

Pasjonuję się muzyką HOUSE i od 17 lat jako DJ, spełniam muzyczne oczekiwania wymagających słuchaczy. Początek przygody z muzyką przypada na lata 1998-2003, kiedy to w szkole, byłem jednym z prowadzących radiowęzeł oraz udzielałem się w orkiestrze dętej. Doświadczenie jako DJ, zdobywałem zarówno w kraju jak i za granicą. Po skończeniu szkoły przez 2 lata byłem rezydentem w podwrocławskiej dyskotece, gdzie rozpocząłem moją przygoda z miksowaniem.

W latach 2005-2006 miałem zaszczyt grywać w legendarnym wrocławskim klubie Vulevu. Od 2006 do 2008 roku rezydowałem w Oscar's Cafe w Stratford Upon Avon w Wielkiej Brytanii, gdzie szkoliłem się u boku takich brytyjskich dj'ów jak Paull Morrell, Ant Brooks, Wardy czy Scruby. W kolejnych latach miałem przyjemność występować między innymi w takich miejscach jak Stara Odra Beach Bar, Grey Music Club, Coffee Planet, One Love Music Club, Loft Cafe Bar Club, Antidotum, Grand Cafe oraz brałem udział w konkursach dj'skich czy występach charytatywnych.

Swoje umiejętności dj'skie kilkukrotnie prezentowałem w Loca Villa Beach Bar w Tisno w Chorwacji, podczas wyjazdów na festiwal Defected Croatia. Od ponad 5 lat rezyduję we wrocławskim P2 Dinner & Bar, gdzie bez przeszkód mogę spełniać się jako DJ. Jestem zangażowany we współpracę z wrocławskim kolektywem Three Vibes, który swoją muzyczną działalnością także promuje najlepszą muzykę house.

Jako DJ, za konsoletą spędziłem tysiące godzin. W każdym miejscu, gdzie występuję, zawsze analizuję potrzeby klienta. Przywiązuję bardzo dużą uwagę do selekcji muzycznej. Zawsze staram się prezentować melodyjne sety z dodatkiem dużej ilości instrumentów i wokali. Podczas występów często eksperymentuję ze znanymi acapellami czy samplami. Moje dwa główne obsary działania to występy w klubach oraz w miejscach, gdzie muzyka jest dopełnieniem atmosfery np. klubokawiarnie, beach bar'y, eventy.

Podążając wyznaczoną ściażką stawiam na powolny, lecz stabilny rozwój. Od niedawna uczę się produkcji muzycznej. Umiejętność tworzenia własnych produkcji będzie dopełnieniem mojej muzycznej kariery i pozwoli mi jeszcze bardziej spełnić się jako DJ. Wierze, że konsekwencja i ciężka praca z czasem przyniesie pożądane rezultaty i wielką satysfakcję.